Google Ads

Google Ads ile Google Arama Ağı ve Google Görüntülü Reklam Ağı'nda reklam verebilir, potansiyel müşterilerinize Google'da sizi aradığı anda ulaşabilirsiniz.
  • Google Görüntülü Reklam Ağı yaklaşık 3 milyon adet internet sitesinde görüntülü reklam yayınlamanızı sağlar. Böylece potansiyel müşterilerinize internette olduğu her an ulaşabilirsiniz.
  • Google Ads ile Youtube reklamları da verebilir, potansiyel müşterileriniz Youtube'da video izlerken ya da bir videoyu ararken onlara ulaşabilirsiniz. Unutmayın, Youtube dünyanın en büyük ikinci arama motoru.
  • Mobil uygulamanızın tanıtımını yapmak isterseniz de Google Ads kullanabilirsiniz. Evrensel Uygulama Kampanyaları ile mobil uygulamanızın indirilme sayılarını artırabilirsiniz ve sadık bir müşteri kitlesi elde edebilirsiniz.
  • Bir e-ticaret sitesi yönetiyorsanız Alışveriş Kampanyası ile Google Arama Ağı'nda ürünlerinizin reklamını otomatik bir şekilde yapabilir ve ürün sayfalarınıza ziyaretçi çekebilirsiniz. Bu da satışlarınızın artmasına yardımcı olur.