Merhaba, ben Zafer Kavaklı.

zafer-kavakli

Lisans eğitimimi Marmara Üniversitesi İşletme bölümünü bitirerek tamamladım ve ardından Teknosa‘da dijital pazarlama stajyeri olarak sektöre giriş yaptım.

2 adet farklı sektörlerde e-ticaret şirketi kurdum, ürün tedariğinden dijital pazarlamasına kadar tüm süreçleri kendim yaptım, başaramadım. Ama vazgeçmedim.

Dijital pazarlamanın içine girince tekrar çıkamadım ve birkaç küçük dijital pazarlama ajansında ilk profesyonel çalışmama başladım.

Ardından Modanisa.com‘da dijital pazarlama uzmanı ve yöneticisi olarak çalıştım ve bu dönem kendimi en çok geliştirdiğim dönem oldu. Modanisa.com çok hızlı bir şekilde büyürken ben de bu büyümeyi iş yaşantımda ve deneyimlerimde gördüm. Türkiye’den Amerika’ya, Avustralya’dan Avrupa ve Mena’ya kadar 50 civarı birçok ülkeye dijital pazarlama faaliyetleri yürüttüm ve 6 farklı dilde dijital pazarlama yapma şansı yakaladım.

Bu dönemde katıldığım yurt içi ve yurt dışı seminerler de dijital pazarlama vizyonumun genişlemesine katkıda bulundu. 4 kez Google’ın İrlanda’da düzenlediği Retail@Google, Conversions@Google, Export@Google konferanslarına davet edildim ve bu etkinlikler dijital pazarlama ufkumun genişlemesini sağladı ve yurt dışındaki dijital pazarlamacıların deneyimlerinden faydalandım.

2016 yılında dijital pazarlama eğitimleri vermeye başladım ve bu zamana kadar 550’den fazla kişiye eğitim verdim.

2017 Şubat ayından itibaren ebebek‘te Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışıyorum ve performans ekibi ve içerik ekibinin yönetiminden sorumluyum. ebebek’in dijital dünyadaki varlığını yönetirken, yurt dışı açılımı sürecinde de yer alıyorum.

Neden Zafer Kavaklı‘dan eğitim almalıyım?

  • Dijital pazarlama eğitimi milyonlarca TL’lik bütçeler yönetmiş ve doğruyu yanlışı deneyimlemiş, tüm reklam türlerini denemiş kişilerden alınmalı. Performans önerilerim ile sonuçlarınızın iyileşeceğini göreceksiniz.
  • 50’ye yakın ülkede ve 6 farklı dilde Google AdWords ve Facebook reklamcılığı deneyimim oldu. Bu deneyimim e-ticaret sektörü ağırlıklı olmakla birlikte, sağlık turizmi, inşaat, seyahat, bilişim gibi birçok farklı sektörde reklamlar yönettim.
  • Google ve Facebook uzmanları ile birebir çalıştım, yurt dışında workshop’lara katıldım ve 4 kez Google’ın İrlanda’da düzenlediği ve Türkiye’den belirli kişilerin davet edildiği etkinliklerde yer aldım.
  • 270’ten fazla kişi %98 memnuniyet oranı ile Google Ads eğitimine, 320’ten fazla kişi %99 memnuniyet oranı ile Facebook reklamcılığı eğitimine katıldı ve memnun ayrıldı. Hala birçoğu ile görüşmekteyiz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu